VeilingStart

Bekijk het complete tweedehands aanbod voor wapenschild op de grootste verkoopsites van Nederland.

Zwitserland Wapenschild Michel 194-197

€ 3,50
ebay

Oostenrijk postfris 1970 MNH 1343 - Wapenschild van Karntner

€ 1,00
ebay

Zwitserland 1924 gestempeld 194-197 - Wapenschild

€ 5,60
ebay

Normandy 2005 probe-pattern-essai - 1 eurocent - Wapenschild

€ 1,00
ebay

Luxemburg 2 euro 2010 UNC : Henri + Wapenschild

€ 6,00
ebay

Jersey postfris 1984 MNH vel/sheet 251 - Wapenschild (S0714)

€ 1,00
ebay

Jersey postfris 1986 MNH vel/sheet 252 - Wapenschild (S0716)

€ 1,00
ebay

Jersey postfris 1984 MNH vel/sheet 265 - Wapenschild (S0712)

€ 1,00
ebay

Jersey postfris 1986 MNH vel/sheet 244 - Wapenschild (S0717)

€ 1,00
ebay

Jersey postfris 1986 MNH vel/sheet 267 - Wapenschild (S0713)

€ 1,00
ebay

Jersey postfris 1984 MNH vel/sheet 245 - Wapenschild (S0715)

€ 1,00
ebay

Armenia 2003 probe-pattern-essai - 2 eurocent - Wapenschild

€ 1,00
ebay

Mongolia 2005 probe-pattern-essai - 1 eurocent - Wapenschild

€ 1,00
ebay

Mongolia 2005 probe-pattern-essai - 2 eurocent - Wapenschild

€ 1,00
ebay

Andorra 2003 (Gr) probe-pattern-essai - 20 eurocent - Wapenschild

€ 1,00
ebay

Andorra 2003 (Gr) probe-pattern-essai - 1 eurocent - Wapenschild

€ 1,00
ebay

Noorwegen 2004 (A) probe-pattern-essai - 5 eurocent - Wapenschild

€ 1,00
ebay

Utrecht - duit VOC 1790 mmt wapenschild tussen 2 punten - KM# 111.1

€ 8,50
ebay

Mongolia 2005 probe-pattern-essai - 5 eurocent - Wapenschild

€ 1,00
ebay

Monaco postfris port 1986 MNH P087-P089 - Wapenschild Monaco

€ 1,00
ebay

Noorwegen 2004 (A) probe-pattern-essai - 1 eurocent - Wapenschild

€ 1,00
ebay

Noorwegen 2004 (A) probe-pattern-essai - 2 eurocent - Wapenschild

€ 1,00
ebay

Noorwegen 2004 (A) probe-pattern-essai - 10 eurocent - Wapenschild

€ 1,00
ebay

wapenschild United Kingdom Air Forces

€ 29,95
ebay

€ 6,00
ebay

Kiribati postfris 1981 MNH P9-P17 - Port met Wapenschild (p242)

€ 1,50
ebay

Netherlands - Gulden 1845 zonder streepje tussen kroon & wapenschild ~ Prachtig+

€ 174,50
ebay

GUERSNEY # 8-23 # MNH ** wappen, coat of arms, Wapenschild 0356

€ 7,50
ebay

83 MH* 1907 - Wapenschild (3 stuks)

€ 7,95
ebay

(B) 83 MH* 1907 - Wapenschild

(B) 83 MH* 1907 - Wapenschild
€ 3,60
ebay

Stadspost Alkmaar 1969 - Blok van 4 Gekroond Wapenschild ongetand met veltekens

€ 4,50
ebay

Wapenschild 1667 van Amerongen Bootselaer Endis Swaefken

€ 7,00
ebay

Wapenschild 1667 van Brockhorst Wijnbergen Steenbergen Braeckel Laer

€ 7,50
ebay

Wapenschild 1667 van Rossum Asperen Leefdael Leeuw Stockheim

€ 7,50
ebay

Wapenschild 1667 van Barnevelt Deutecom Arnhem Coverden Haesten

€ 7,50
ebay

€ 7,95
ebay

83 MH* 1907 - Wapenschild (4 stuks)

€ 10,50
ebay

394/400 MNH** 1934 - Ridder met Tuberculosekruis in wapenschild

€ 120,15
ebay

€ 125,00
ebay

VINTAGE STICKER WAPENSCHILD BONN

€ 1,50
ebay

Zweden 1 Ore MDCXXXIX 1639 (met voluten aan wapenschild) 45mm - big coin

€ 27,50
ebay

81 xx MNH Wapenschild 1c grijs / Armoiries 1c gris

€ 1,00
ebay

Bierviltje Wapenschild familiereünie Leuridan

€ 2,00
ebay

€ 125,00
ebay

VINTAGE STICKER WAPENSCHILD LONDON LONDEN

€ 1,50
ebay

LETLAND - 2 € COM. 2016 UNC - WAPENSCHILD VIDZEME

€ 2,95
ebay

LETLAND - 2 € COM. 2017 UNC - WAPENSCHILD LATGALE

€ 2,95
ebay

VINTAGE STICKER WAPENSCHILD NEDERLAND

€ 1,50
ebay

LETLAND - 2 € COM. 2017 UNC - WAPENSCHILD KURZEME

€ 2,95
ebay

VINTAGE STICKER WAPENSCHILD 'S GRAVENHAGE DEN HAAG

€ 1,50
ebay

Bord met wapenschild - Keramiek

Bieden
catawiki

Wandelstok, met wapenschild - Hout, Verzilverd

Bieden
catawiki

Bronskleurig zwaar wapenschild / familiewapen (1) - IJzer (gegoten/gesmeed)

Bieden
catawiki

14 karaat Geel goud - Ring - Gelaagde agaat ca. 4,0 ct. - wapenschild zegel / motief "trompet / trombone"

Bieden
catawiki

Nederland - Rijksdaalder 1845 B Willem II (Streepje tussen Kroon en Wapenschild) - Zilver

Bieden
catawiki

Schitterende aardewerken kan met fleur-de-lys en handgemaakt wapenschild (1) - geglazuurd aardewerk

Bieden
catawiki

Christofle - Een deel van een huisvrouw met monogramserviceaudo's en wapenschild - Verzilverd

Bieden
catawiki

Zeldzaam paar bronzen kerkkroonluchters die met een wapenschild met een tetragram worden versierd - Gotische stijl - Brons - Eind 19e eeuw

Bieden
catawiki

Gietijzeren sleepbodemplaat met wapenschildchilden die met een kroon worden bedekt - IJzer (gegoten/gesmeed)

Bieden
catawiki

Een Zuid-Duitse "Kunstkammer-kast" waarschijnlijk Neurenberg - het interieur met polyedrische marqueterie - Ash, Ebbenhout, Eik, Ivoor, Walnoot, verschillende soorten hout, waaronder Fruitwood - wapenschilden, scharnieren en handgrepen waarschijnlijk in zilver - Inlegwerk: tweede helft 16e eeuw - Kast: 17e eeuw met mogelijke latere wijzigingen

Bieden
catawiki

Twee dozen theelepels binnenland buitenland wapenschild

t.e.a.b
speurders

Postzegels Polen 1992 / Wapenschilden

t.e.a.b
speurders

Wapenschild The Escape Ned. Ver. van pilotenhelpers WOII

€ 15,00
speurders

Wapenschild Gestaag Gespannen (Vlb. Volkel) met EXTRA

t.e.a.b
speurders

Wapenschild Mobiele Eenheid-Regio Brabant ZO

t.e.a.b
speurders

Kruissteekjes - bloemen, dieren en wapenschilden

t.e.a.b
speurders

SET van 6 WANDDECORATIE WAPENSCHILDEN Eichholtz

€ 300,00
speurders

Monaco 1987 Postzegelboekje Wapenschild **

€ 2,00
speurders

t.e.a.b
speurders

België 1947 Wapenschilden en industrieën II **

€ 6,00
speurders

Liechtenstein 1965 Wapenschilden (I) **

€ 0,69
speurders

Liechtenstein 1965 Wapenschilden (I) blokken van 4 **

€ 2,75
speurders

Liechtenstein 1969 Religieuze wapenschilden (I) **

€ 0,88
speurders

Liechtenstein 1982 Wapenschilden van de Landammanns (III) **

€ 1,19
speurders

Liechtenstein 1980 Wapenschilden van de Landammanns (I) **

€ 1,19
speurders

Bieden
marktnet

Wapenschild van Boedapest (1998)

€ 0,50
marktnet

Bronskleurig zwaar wapenschild / familiewapen (1) - IJzer

Bieden
marktnet

Bieden
marktnet